LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj87
mod_vvisit_counterWczoraj147
mod_vvisit_counterPrzez tydzień1360

Twój nr IP: 3.227.235.216
Dzisiaj jest: 25 Wrz 2021 r

NASI PARTNERZYOFERTA IZER-SKI

NAUCZANIE. 

         Nauczenie się jazdy na nartach czy snowboardzie nie jest bardzo skomplikowaną czynnością. Nie musisz być super siłaczem aby nauczyć się jeździć. Tutaj najbardziej liczy się technika, czyli kilka elementów związanych z prawidłową pozycją, przeniesieniem ciężaru ciała oraz ustawieniem nart lub deski. Tutaj nie ma też dolnej i górnej granicy wiekowej, która ogranicza uprawianie tego sportu rekreacyjnie. Maluchy mogą zacząć się uczyć w momencie gdy pozwalają na to ich zdolności motoryczne oraz przede wszystkim w chwili gdy potrafią wykonywać podstawowe polecenia instruktora.BEZPIECZEŃSTWO. 

        Najważniejszym elementem podczas uprawiania każdego sportu jest bezpieczeństwo. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na aspekty związane z bezpieczeństwem podczas każdej lekcji, poprzez zalecenie stosowania kasków ochronnych i używanie kamizelek asekuracyjnych dla dzieci oraz stopniowanie trudności ćwiczeń w zależności od poziomu umiejętności ucznia.


 


PROFESJONALIZM.

       Każdy z naszych instruktorów posiada uprawnienia instruktorskie oraz wieloletnie doświadczenie w nauce jazdy na nartach/snowboardzie. Dobór prawidłowej ścieżki metodycznej uwarunkowany jest przede wszystkim predyspozycjami danego ucznia. NOWOCZESNOŚĆ

        W trakcie nauczania wykorzystujemy także różne urządzenia techniczne - kamery cyfrowe, bezprzewodowe środki łączności. Zarejestrowany obraz z ćwiczeń umożliwia wskazanie uczniowi błędów w technice, których wyeliminowanie staje się wóczas o wiele łatwiejsze. Na pamiątkę nagrania w formie elektronicznej przekazujemy zainteresowanym uczniom. Bezprzewodowe środki łączności wykorzystujemy podczas doskonalenia techniki w trakcie zajęć na trudniejszych stokach narciarskich.NASZA OFERTA OBEJMUJE:

  • szkolenia indywidualne jazdy na nartach i snowboardzie na poziomie podstawowym ;

  • szkolenia grupowe jazdy na nartach i snowboardzie na poziomie podstawowym;

  • doskonalenie techniki jazdy na nartach,

  • szkolenia sportowe: slalom, slalom gigant, slalom carvingowy,

  • szkolenia race- i fun- carvingowe,

  • szkolenia dla dzieci i dorosłych,

  • kompleksowa organizacja imprez i zawodów.