LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj246
mod_vvisit_counterWczoraj450
mod_vvisit_counterPrzez tydzień2907

Twój nr IP: 18.210.22.132
Dzisiaj jest: 14 Paź 2019 r

NASI PARTNERZYO NAS

       Nasi instruktorzy to absolwenci  szkół pedagogicznych (AWF oraz WSKFiT) z uprawnieniami istruktorów narciarstwa i snowboardu. Dla nas "białe szaleństwo" to przede wszystkim wielka pasja - subkultura. Czerpiemy wielką przyjemność z uprawiania sportów zimowych, a jeszcze większą z dzielenia się z innymi swoją wiedzą i umiejętnościami. Życzliwość  i profesjonalizm nauczyciela lub instruktora przejawia się w poważnym traktowaniu każdego ucznia, a jego uśmiech i satysfakcja to  dla nas największa nagroda.


          

 

ŁUKASZ jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - kierunek nauczycielski. Od zawsze jest pasjonatem narciarstwa oraz wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej i sportu. Na nartach jeździ od 5 roku życia. Posiada 7 letnie doświadczenie w nauczaniu jazdy na nartach zjazdowych. Od urodzenia kibicuje FC Barcelonie, od początku jest fanem Adama Małysza i Roberta Kubicy. Poza uprawnieniami z zakresu nauczania narciarstwa zjazdowego jest także instruktorem kulturystyki, strzelectwa sportowego oraz odnowy biologicznej. Jako czynny nauczyciel zawsze profesjonalnie podchodzi do każdego ucznia-kursanta, stara się przy tym indywidualnie dobierać ścieżkę metodyczną oraz zakres ćwiczeń. W czasie zajęć jest wyrozumiały i stara się utrzymywać miła atmosferę. Poza nauczaniem jazdy na nartach zimą startuje  w lokalnych zawodach w narciarstwie zjazdowym:

 

 • 2005r. -  III miejsce w IV Zawodach Narciarskich Karkonoskiej Grupy GOPR;
 • 2007r. -  I miejsce w Pucharze Piasta w Szklarskiej Porębie (slalom gigant);
 • 2011r. -  IV miejsce (w drużynie z Romkiem) w X Zawodach Narciarskich Karkonoskiej Grupy GOPR.
 • 2012r.  - I miejsce (w drużynie z Romkiem) w XI Zawodach Narciarskich Karkonoskiej Grupy GOPR.

 • 2013r. - II miejsce w Mistrzostwach Służb Mundurowych w Narciarstwie Zjazdowym - Stacja SKI Lubomierz k. Limanowej.
 • 2013r. - II miejsce w (drużynie z Romkiem) w XII Zawodach Narciarskich Karkonoskiej Grupy GOPR.
 • 2013r. - I miejsce w Mistrzostwach Szklarskiej Poręby o Puchar Burmistrza w Narciarstwie Zjazdowym.

 

Znajomość języków    


 

,

ROMEK jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie Wielkopolskim - kierunek nauczycielski. Już w trakcie studiów zdobył uprawnienia instruktorskie z zakresu gimnastyki sportowej i pływania. Podczas pracy pedagogicznej uzyskał uprawnienia instruktorskie z zakresu narciarstwa zjazdowego. Zamiłowanie do gór oraz turystyki postanowił wykorzystać w pracy zawodowej uzyskując uprawnienia-licencję przewodnika górskiego na obszar Sudetów, a także przewodnika miejskiego po Pradze Czeskiej. Wielokrotnie w swojej działalności przekonał się o przydatności posiadanych umiejętności udzielania pierwszej pomocy w różnych zdarzeniach, zdobytych w czasie służby jako ratownik GOPR-u. Kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą a także osobami dorosłymi pozwoliło mu wypracowac taki styl pracy, który gwarantuje uzyskanie bardzo dobrych wynikow w przekazywaniu wiedzy zdobytej przez lata praktyki. Łatwośc nawiązywania kontaktów, dobra komunikatywność oraz poczucie humoru sprzyja wytworzeniu miłej atmosfery w czasie pracy. Starty w zawodach lokalnych:

 • 2011r. -  IV miejsce (w drużynie z Łukaszem) w X Zawodach Narciarskich Karkonoskiej Grupy GOPR.

 • 2012r.  - I miejsce (w drużynie z Łukaszem) w XI Zawodach Narciarskich Karkonoskiej Grupy GOPR.

 • 2013r. - II miejsce (w drużynie z Łukaszem) w XII Zawodach Narciarskich Karkonoskiej Grupy GOPR.

 • 2013r. - II miejsce w Mistrzostwach Szklarskiej Poręby o Puchar Burmistrza w Narciarstwie Zjazdowym.

Znajomość języków   


 

 

ANDRZEJ jest absolwentem wyższej uczelni technicznej i posiada wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej. Od 1999 zawodowo zajmuje się w turystyką i rekreacją. Jako pilot i przewodnik zaprasza do: Czech, Chorwacji, Estonii, Wiednia, Petersburga, na Słowację, Węgry, Ukrainę (w tym na Krym), Litwę, Łotwę oraz w SUDETY polskie, czeskie i niemieckie. W zimie szkoli na stokach w Polsce, Czechach, Słowacji i w Alpach.


 

ŁUKASZ jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej - specjalność: Wychowanie Fizyczne w Służbach Mundurowych. Instruktor narciarstwa, kajakarstwa, wspinaczki, pływania, piłki siatkowej, strzelectwa sportowego, kulturystyki i survivalu. Uśmiechnięty, cierpliwy i nie do przegadania ;) Zawsze ma mnóstwo ciekawych pomysłów. Za każdym razem znajdzie sposób aby zarazić uczniów swoją pasją - narciarstwem. Podczas jego zajęć nie zabraknie śmiechu, zabawy oraz niekonwencjonalnych sposobów nauczania. Na stoku widoczny jest z daleka za sprawą swojego "charakterystycznego" zielonego kasku ;). 

 


 

 

MARLENA jest absolwentką  Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Instruktorka fitness-nowoczesne formy gimnastyki i kinezygerontoprofilaktyki. Pełna energii optymistka, lubiąca podróże i aktywny tryb życia. Wolne chwile poświęca na czytanie książek. Specjalizuje się w nauczaniu najmłodszych narciarzy. Szybko nawiązuje kontakt z uczniami co ułatwia postępy w nauce.

 


 

 

TOMASZ jest absolwentem Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie na kierunku turystyka i rekreacja. Jeździ na snowboardzie od 12 lat. Ponadto jest pilotem wycieczek, rezydentem, opiekunem kolonijnym i animatorem czasu wolnego. Zdobył duże doświadczenie w branży turystycznej pracując m.in. na Ibizie, Rodos, Krecie, Wyspach Kanaryjskich i Costa Brava. W wolnej chwili podróżuje, pływa i jeździ na rowerze. Ponadto jest amatorem pikantnego jedzenia, dużo czasu poświęca swoim uprawom papryczek chili. Lubi aktywnie spędzać czas z przyjaciółmi.

 


 

 

 

BARTEK jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy na kierunku Turystyka i Rekreacja. Rodowity Świeradowianin. Instruktor narciarstwa zjazdowego i Nordic Walking. Słuchacz kursu na Przewodnika Sudeckiego. Poza sezonem zimowym, każda wolna chwilę wykorzystuje jeżdżąc na rowerze górskim. Wielki miłośnik Sudetów i zawiłej historii Dolnego Śląska. Cierpliwość i duży dystans do własnej osoby sprawiają że nauka jazdy przebiega w miłej atmosferze.


 

ARTUR jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Jest wielbicielem i pasjonatem turystyki. Posiada uprawnienia instruktora kajakarstwa, narciarstwa, fitness.  Posiada kilkuletnie doświadczenie nabyte na licznych turnusach letnich i zimowych, ucząc dzieci i dorosłych jazdy na nartach i pływania kajakami, a siebie cierpliwości. 

BARTEK jest  absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Posiada uprawnienia instruktora: narciarstwa, windsurfingu i pływania. Jest pasjonatem jazdy na dwóch i jednej desce zarówno na śniegu jak i wodzie. Od 8 roku życia jeździ na nartach. Profesjonalne podejście do każdego klienta nabył pracując z dziećmi i osobami dorosłymi, zarówno pracując na obozach zimowych i letnich, jak również na zajęciach indywidualnych. 

SZYMON jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Jest instruktorem rekreacji ruchowej narciarstwa zjazdowego, fitness, ćwiczeń siłowych, ratownik WOPR. Lubi aktywnie spędzać czas, podróżować i poznawać ludzi.

 


 

TOMASZ  jest absolwentem kierunku turystyka i rekreacja Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego. Wyspecjalizowany w prowadzeniu zajęć ruchowych, szczególnie w 4 dyscyplinach: pływaniu, żeglarstwie, narciarstwie i Nordic Walkingu. Przez większą część życia należał do różnych klubów sportowych, przez co nawet w rekreacji lubi dreszcz emocji związanych z przekraczaniem swoich granic czy rywalizacją z innymi, niezależnie od późniejszych efektów.


 Instruktorów IZER-SKI ubiera Sklep MARTES SPORT