LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj349
mod_vvisit_counterWczoraj499
mod_vvisit_counterPrzez tydzień2149

Twój nr IP: 54.146.195.24
Dzisiaj jest: 13 Lis 2018 r

NASI PARTNERZYSTART IZER-SKI

              Sporty zimowe zyskują w Polsce coraz więcej zwolenników. Z roku na rok zwiększa się liczba osób wyjeżdżających  w  góry,  które  rozpoczynają  swoją   przygodę  z  nartami  lub  snowboardem.  Najważniejsze jest to, że powiększa się grono ludzi, którzy nie oglądają już tylko konkurencji alpejskich przed ekranem telewizorów  lecz aktywnie  uprawiają  narciarstwo zjazdowe, biegowe  i snowboard. Aktywny wypoczynek w górach jest sposobem na pokochanie zimowej pory roku. Poza walorami sportowo-rekreacyjnymi "białego szaleństwa" są też niezmiernie ważne walory zdrowotne. Wysiłek na świeżym powietrzu, uczenie się nowych ruchów oraz techniki jazdy na nartach i snowboardzie pod okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej  powoduje, że człowiek  może w doskonały  sposób odstresować się i zaszczepić w sobie miłość do gór, śniegu, zimy i narciarstwa.

           Szkoła Narciarstwa i Snowboardu IZER- SKI prowadzi swoją działalność na stoku przy wyciągu narciarskim FLINS EXPRESS. Jest to idealne miejsce do nauki podstaw narciarstwa zjazdowego, biegowego i snowboardu. Bezpośrednio przy wyciągu znajduje się wypożyczalnia sprzętu oraz bar w Izerskiej Chacie, gdzie każdy może odpocząć i spróbować miejscowych specjałów tj. smażonego na płycie kamiennej pstrąga i grilowanych oscypków. Na życzenie bardziej zaawansowanych klientów prowadzimy również lekcje na trudniejszych stokach przy Wyciągu Kamieniec, Izery oraz Kolei Gondolowej.